SGK İşlemleri

Firmamız tarafından verilen hizmetlerden bir tanesi de SGK işlemlerinizin takip edilmesidir. Sadece SGK işlemlerinize danışmanlık yapmıyoruz. Bunlara ek olarak SGK ve İşkur alanlarında firmanızı ilgilendiren bir indirim ve destek olması halinde takibini yaparak sizin de yararlanmanızı sağlıyoruz. Ayrıca çalışmalarınıza uygun olan iş sözleşmesinin yapılmasında da destek sağlıyoruz.

SGK ve İşkur İşlemleri

Çalışanlarınızın özlük işlemlerinin yapılmasını da sağlıyoruz. Bunların gereken şekilde yapılması için denetlemelerimizi de gerçekleştiriyoruz. Ayrıca iş kazaları veya meslek hastalıkları gibi durumlar olması halinde aracı konumunda oluyoruz. İstihdam konusunda destek almanızı sağlamak için konusunda uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. İşyerinizin devri veya birleşmesi gibi bir konu olması halinde de yardımlarda bulunuyoruz.

Yapılacak belgeleme işlemlerinin tamamlanması ve kanuna uygun şekilde düzenlenmesi de dahil olmak üzere İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konusunda size gereken tüm işlemleri yapıyoruz. Mevzuat için de ayrıca destek talepleriniz olması durumunda ekibimiz tarafından yardım sağlıyoruz. İş akdi konusunda da aynı şekilde sürecin takibini yapmanızı sağlıyoruz.